To content (skip navigation)

O nas

    Szkoła Muzyczna YAMAHA w Gnieźnie rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2007 roku. Szkołę założył: mgr Marek Rybarczyk, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym w klasie akordeonu.
Autorska koncepcja nauczania opracowana przez wybitnych pedagogów z całego świata, bogata oferta programowa, wysoki poziom nauczania oraz luźna atmosfera na zajęciach sprawiły, że Szkoła cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Nauka prowadzona jest w systemie grupowym i indywidualnym. W nauczaniu wykorzystywane są autorskie podręczniki systemu YAMAHA Szkoła Muzyczna, płyty CD, dyskietki MIDI files.
Szkoła wyposażona jest w instrumenty firmy YAMAHA najnowszej generacji, dzięki czemu uczniowie nie muszą przynosić własnych instrumentów na lekcje. Zainteresowani Uczniowie biorą także udział
w festiwalach, koncertach, oraz konkursach muzycznych.
Zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy niezależnie od ukończonych studiów stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w corocznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie YAMAHA Szkoła Muzyczna.

Szkołę prowadzi:

DoReMi Ewelina Rybarczyk
ul. Poznańska 4
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661960278