To content (skip navigation)

Dni Otwartych Drzwi

Szkoła Muzyczna Yamaha zaprasza na:

Dni Otwartych Drzwi

14-15 września
godz. 12:00-16:00

Gniezno ● Oborniki ● Wągrowiec

Ludzie grający na instrumentach muzycznych w szkole

Bawimy się muzyką! 🎶🎸😍 Chcesz razem z nami?

🎙️ Zapraszamy na Drzwi Otwarte do Szkoły Muzycznej Yamaha, gdzie już w dniach 14-15 września będzie można obejrzeć naszą placówkę, a także skorzystać z lekcji próbnych. 🎼🎸

Oferujemy zajęcia muzyczne dla dzieci już od 4 miesiąca życia, a także programy dla młodzieży i dorosłych. 🙋‍♂🎹

Uczymy gry na wielu instrumentach, a także umiejętności wokalnych. Sprawdź naszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy! 😊

Gniezno

ul. Wyszyńskiego 31

Oborniki

ul. 11 listopada 11/2

Wągrowiec

ul. Cysterska 2

Każdy może skorzystać z darmowej lekcji próbnej, która pomoże zdecydować o dalszej nauce w naszej szkole.
To naprawdę nic nie kosztuje a może okazać się wspaniałą przygodą z muzyką.

Jeśli nie pasuje Ci termin Drzwi Otwartych możesz zapisać się na lekcję próbną w innym terminie. Prowadzimy rekrutację przez cały rok!

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia w sekretariacie szkoły YAMAHA osobiście lud drogą mailową:

yamahaszkola.wagrowiec@wp.pl

yamahaszkola.gniezno@wp.pl