Luty 2008 - Koncert w restauracji Nest

W lutym odbył się pierwszy koncert uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha w Gnieźnie. Pokaz miał miejsce w restauracji Nest. Choć zaprosiliśmy tylko rodziny uczniów, sala była przepełniona po brzegi. Wspaniałe występy, można było urozmaicić sobie pysznym jedzeniem. Występy artystów były podsumowaniem półrocznej pracy w roku 2007. Koncert rozpoczęli mali tancerze, którzy w pięknych strojach przypomnieli nam klimat musicalu Greese. Wystąpili także śpiewacy, akordeoniści, keyboardziści i gitarzyści. To wszystko tylko po półrocznej nauce w naszej szkole! Niestety, maleństwa z programów wczesno dziecięcych zachorowały i trzeba było odwołać ich występ. Koncert zakończył duet dwóch nauczycieli. Wszyscy z uśmiechem na ustach udali się do domów, oczywiście z życzeniami od nas bezpiecznych i udanych ferii zimowych.