Koncert uczniów w Gnieźnie 2010 r.

To kolejny koncert uczniów Gnieźnieńskiej szkoły. Działamy już 3 lata, więc powiększa nam się grono uczniowskie i nauczycielskie, co uwidacznia się na kolejnych koncertach. Występy rozpoczął zespół, który działa u nas od zeszłego roku, tym razem w zespole zaśpiewała także nauczycielka wokalu Pani Beata, która rockowym głosem przekazała nam pełnię energii w piosence zespołu AC/DC . W Gnieźnie szkrabom nie przeszkodziły nawet złe warunki atmosferyczne, gdy wkroczyły na scenę ledwo się pomieściły, co nie przeszkodziło w tym, by dostać największe brawa. Oczywiście mieliśmy akordeon, skrzypce, keyboardy , gitary, pianino, wokal, ale co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć. Widownia była zapełniona, około 400 osób!
galeria zdjęć...