Jump to content (skip navigation)

Szkoła Muzyczna YAMAHA - Gniezno ; Wągrowiec ; Oborniki

Gniezno - lokalizacja

Nauka gry na gitarze, skrzypcach, pianinie, keyboardzie, perkusji, nauka śpiewu, vokal, nauka gry na saksofonie, flecie, zajęcia dla niemowląt, rozwój muzyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka gry na gitarze, zajęcia dla dzieci.

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, od 1994 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna(YSM).                      YAMAHA Szkoła Muzyczna to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę:

"Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

Do dnia dzisiejszego, na terenie całego świata, liczba uczniów w systemie Szkół Muzycznych YAMAHA sięga prawie 700 000. Do ich dyspozycji pozostaje 6 000 placówek oraz około 20 000 nauczycieli, a mury Szkół Muzycznych YAMAHA opuściło już ponad 5 milionów uczniów. Jest to jedna z największych organizacji tego typu  na świecie. W Polsce działa obecnie 127 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów.

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na różnych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach - od baroku do rocka.

Wykorzystaj nasz formularz i zapisz się na lekcję próbną:
Jestem zainteresowany bezpłatną lekcją próbną